Ana Sayfa / Klima / Daikin Klima Kampanyaları En Ucuz Daikin Klima Fiyatları

Daikin Klima Kampanyaları En Ucuz Daikin Klima Fiyatları

DAiKiN Klima Kampanyaları Şimdi En Uygun ödeme seçenekleri ile En Ucuz fiyatlarla Burada!

1950’Lİ YILLARDAN BERİ DAIKIN; DÜNYANIN ISITMA, SOĞUTMA VE HAVALANDIRMA PAZARLARINDA HER ZAMAN ÖNEMLİ BİR OYUNCU OLMUŞTUR.

Önceliği daima çevre, kalite ve inovasyona veren Daikinin; Japonyada bulunan merkezinde önemli üretim tesisleri ve yüksek teknolojili Ar-Ge merkezleri vardır.

Daikin tarihinde birçok icat ve teknolojik yeniliğe imza atmıştır. 1950li yıllarda dünyanın ilk paket tipi klima ve ısı pompası, 1960larda ilk multi split klima sistemi, 1982de VRV klima sistemi gibi birçok yeniliğin öncüsü olmuştur.

DAIKIN ÖNCÜLÜK EDER
Daikin Industries Ltd. ürünleriyle Avrupa, Orta Doğu, Rusya ve Afrikanın başlıca talep ve gereksinimlerini karşılamak için 1973 yılında, Belçika Ostend?de Daikin Europe N.V.yi kurdu.

2006da McQuay, J&E Hall ve AAF gibi isimleri bünyesinde barındıran Asyalı HVAC devi OYL Industries Bhd.yi satın alarak Daikin; merkezi sistemler, soğutma gibi alanlarda ürün gamını geliştirmiş, Japonya ve Avrupadaki konumunu daha da güçlendirmiş, Kuzey Amerika ve Asya pazarlarında önemli bir yere sahip olmuştur. 2011de Türkiyenin iklimlendirme sektörünün büyüyen isimlerinden Airfeli satın alarak Afrika, Orta Doğu ve Asya pazarları için önemli bir üs elde etmiştir.

Daikin-Kullandikca-Kazandiran-Klima
Her Mevsim Mükemmel Konfor

Seksen yılı aşkın bir süredir, Daikin optimum soğutma ve ısıtma konforu sunan yüksek kaliteli iklimlendirme sistemlerini geliştirmekte ve üretmektedir. Evler ve işletmeler için mükemmel konfor ve toplam çözümler sunan sistemler, çevreyle ilgili artan kaygılara ve en yüksek seviyede yenilik ve kalite taleplerine de riayet etmektedir. 1950’lerden bu yana yenilikler alanında her zaman öncü olan Daikin, tamamı aynı teknolojik mükemmelliğin ve başlangıçtan bu yana Daikin ürünlerinin simgesi olan kaliteye gösterilen özenin sonucu olan çözümlerini geliştirmeye devam etme konusuna verdiği önemi aynen sürdürmektedir.

Aslında başarıya ulaşılması, ancak garanti edilen teknik üstünlüğün yanı sıra müşterilerimize her bakımdan mükemmel bir destek verilmesi sayesinde mümkün olabilir. Daikin, en üst kalite seviyesinde müşteri hizmetleri sağlanması ve her ülkede en iyi distribütör ve bayiler ile çalışılmasına çok önem vermektedir.

Yenilikçilik alanında tartışılması bile mümkün olmayan bu zengin kültürümüzle birlikte dünya çapındaki ağımız, konfor çözümlerinde dünyanın en iyisi ve bir numarası olma amacımızın ve tutkumuzun gerçekleştirilmesine büyük katkıda bulunmaktadır.

Bu bölümün temel amacı, yeni bir klima satın alırken akla gelen en yaygın soruların bazılarına yanıt vermektir. Bu bölüm sağlık, çevre, teknoloji, maliyetler, bakım ve kurulum olmak üzere 5 ana kategoride gruplandırılmış kolay anlaşılır cevapları ve açıklamaları içermektedir. Daha fazla sorunuz veya desteğe ihtiyacınız varsa yardım almak için yukarıda bulunan “Uzmanına Sorun” linkinde bulunan formu kullanabilir veya size en yakın yerel Daikin bayisine başvurabilirsiniz. Broşürü indirmek için tıklayınız.

Çünkü Daikin’in tek bir nihai hedefi vardır: size Her Mevsimde Mükemmel Konfor sağlamak!

KAMPANYA

Vaillant Klima Kampanyaları En Ucuz Vaillant Klima Fiyatları

Vaillant Klima Kampanyaları Şimdi En Uygun ödeme seçenekleri ile En Ucuz fiyatlarla Burada! Vaillant, ısıtma ...