Ana Sayfa / Klima / General Klima Kampanyaları En Ucuz General Klima Fiyatları

General Klima Kampanyaları En Ucuz General Klima Fiyatları

GENERAL Klima Kampanyaları Şimdi En Uygun ödeme seçenekleri ile En Ucuz fiyatlarla Burada!

1936’da Yaou Shouten LTD. olarak yola çıkan Fujitsu General, 1955 yılında Kawasaki’de merkez ofisini açtı. Fujitsu General, 1960’da Japonya’da başladığı klima faaliyetlerinin ardından önce Ortadoğu pazarına açılmış ve günümüzde 7 denizaşırı ülkede üretim yapar konuma gelmiştir.

5 kıtada toplam 13 ülkede satış ofisi bulunan Fujitsu General, daima zirveye oynayan ürünleriyle Dubai, Avustralya, Japonya ve Almanya’nın en çok tercih edilen klima markaları arasında yer almaktadır. Uzun ömürlü tüketim ürünleri ve özellikle klima sistemleriyle bir dünya devine dönüşen Fujitsu General, Rusya, Amerika, Birleşik Krallık, Almanya, Hindistan ve Çin başta olmak üzere 12 ülkeden sonra Türkiye’de de kullanıcılara ulaşmıştır.

Japonya ana ofisinin izinde, dünyanın 7 ülkesinde kurulan yüksek teknolojili üretim tesislerinde 1960’dan beri klima üretimi yapan Fujitsu General LTD. klima sektöründe birçok yeni teknolojik özelliği geliştiren ilk firmadır. Fujitsu General, 1971 yılından itibaren ilk Ortadoğu’ya olmak üzere klima ihracatına başlamış, günümüzde 5 kıtaya ulaşan ürünleriyle bir dünya devi haline gelmiştir.

Fujitsu General’in tüm üretim tesisleri ISO 9001 ve ISO 14001 sertifikalarına sahiptir. Ayrıca 2012 yılı itibariyle tüm yurt dışı satış ofisleri de ISO 14001 sertifikasını elde etmiştir.

Fujitsu General, F.G. Europe uzmanlığıyla Yunanistan, Bulgaristan, Arnavutluk, Makedonya, Sırbistan, Bosna Hersek, Macaristan, Romanya ve İtalya’dan sonra Türkiye’ye giriş yapmıştır.

Fujitsu General, ürünleriyle güvenli, sağlıklı ve refah bir geleceği amaçlar. Bu amaç doğrultusunda da çevre koruma politikaları ve tüketici haklarını her zaman ön planda tutar.

Teknoloji ve iklimlendirme alanlarındaki tüm gelişmeler en yakından takip edilir ve Fujitsu General’in bir Japon markası olarak taşıdığı gücün bilincini daima canlı tutar.

Fujitsu General, tüm ürünlerinde kullanıcı memnuniyeti, dayanıklılık, yüksek verim ve tasarımı en üst seviyede bir araya getirmeyi amaçlar.

Sunduğu teknolojilere verdiği önem kadar çevre korumasına ve doğal hayata da önem verir ve daha yaşanılır bir dünya hedefler. Ayrıca kullanım ömrü sona eren ürünlerin ihtiyaç sahiplerine, sosyal yardım kuruluşlarına veya dünyaya yeniden kazandırılması için geri dönüşüm tesislerine ulaşmasını sağlar.

Tüm dünyadaki insanların hayat standartlarını yükseltmek ve yaşam kalitelerini artırmak için hep daha iyisi için hiçbir zaman gelişim ve değişimden vazgeçmez.

SPLİT KLİMALAR

İnsan dostu bir klima aynı zamanda çevre dostudur. General olarak, her tür yaşam alanlarınız için en ideal çözümleri sağlıyoruz. Evinizde, ofis ve iş yerlerinizde daha konforlu yaşamanız için, otomatik filtre temizleme fonksiyonuna sahip tavan tipi klimalardan, havayı temizleyen duvar tipi klimalara kadar, yüksek verimli çalışma özelliğine sahip, elektrik tasarruflu geniş bir ürün serisini size sunuyoruz.

MULTİ SPLİT KLİMALAR

General’in akıllı inverter teknolojisi sayesinde 8 odaya kadar her türlü kapalı alan için multi-split klima sistemlerini keyifle kullanabilirsiniz. General’in geniş ürün gamı sayesinde, çeşitli klima modellerini birbiriyle eşleştirip kendi kombinasyonunuzu yaratabilirsiniz. Örneğin oturma odanızdaki yer tipi klimayı yatak odanızdaki tavan tipi klimayla veya çalışma odanızdaki duvar tipi klimayla birlikte kullanabilir, mekanınızdaki tüm cihazları tek bir dış üniteye bağlayabilirsiniz.

 

KAMPANYA

Vaillant Klima Kampanyaları En Ucuz Vaillant Klima Fiyatları

Vaillant Klima Kampanyaları Şimdi En Uygun ödeme seçenekleri ile En Ucuz fiyatlarla Burada! Vaillant, ısıtma ...