Ana Sayfa / Klima / Hitachi Klima Kampanyaları En Ucuz Hitachi Klima Fiyatları

Hitachi Klima Kampanyaları En Ucuz Hitachi Klima Fiyatları

Hitachi Klima Kampanyaları Şimdi En Uygun ödeme seçenekleri ile En Ucuz fiyatlarla Burada!

Hitachi, ev ve hafif ticari amaçlı kullanım için geniş bir çeşitliliğe sahip klima üniteleri sunmaktadır. Bunlar 1,6 kW ila 8,00 kW yalnızca soğutma yapan ısı pompalarının yanı sıra invertörlü tek veya çoklu split klima sistemlerini içermektedir.

S-Serisi Duvar Monteli – RAK PSB

Hijyen önceliğimizdir – S-Series sağlık ve diş alanlar için idealdir. O ya da banka will not break çapraz enfeksiyonla mücadele ve düşük işletme maliyetleri ile iyonize sis üretir. Dahası, piyasadaki en enerji tasarruflu klima aralığı var ve hastaların ve personelin rahat ve konforu için harika sıcaklık kontrolü sunar.

Shirokuma RAK / RAF-PXB / PXA

Shirokuma sistemleri cazip ve verimli duvar ve zemin prim aralığı 2.5kW gelen 6.5kw için ısıtma ve soğutma kapasiteleri mevcut split sistemleri, monte edilir.

Zirve Duvar Tipi – RAK PEB

Mevsimsel yüksek verimlilik ve düşük gürültü ile kompakt, uygun maliyetli, şık duvar üniteleri. Oda Klima aralığından bizim Zirve modelleri herhangi bir konut veya ticari alan iç tamamlayacak şekilde tasarlanmıştır.
Onlar 0,9 kW 9,2 kW. Için ısıtma ve soğutma kapasiteleri mevcuttur.

Çok Bölgeli

Multizone 14.4 kW’a kadar 3,6 kW ısıtma ve soğutma kapasiteleri mevcut bölünmüş sistemleri esnek aralığı

6 adede kadar iç ünite, yere monte monte duvarın karışık kombinasyonu içeren bir dış üniteye, tek tek 600×600 tavan kaset kontrol edilen veya tavan iç ünite ducted olabilir.

Multizone serisi zarif Shirokuma duvarı ile uyumludur ve zemin beyaz ve gümüş ya da bej ve çikolata renk düzenleri mevcuttur iç ünite, monte edilmiş.

Standart Zemin -RAF RPA Üstü

DC Inverter Kat Hitachi aralığı Atlı Bölünmüş Sistemi klimalar olağanüstü konfor, kolay kullanım, önemli enerji tasarrufu ve evler, apartmanlar, dükkanlar, ofisler ve küçük binalar için tam otomatik kontrol sağlamak için geliştirilmiştir.

Bu standart zemin üniteler A / A Enerji verimliliği ile puan ve 2,5 kW 6,0 kW ısıtma ve soğutma kapasiteleri mevcuttur edilir.

Performans Duvar Monteli – RAK PPB / PPA

Mevsimsel yüksek verimlilik ve düşük gürültü ile kompakt, şık duvar üniteleri. Oda Klima aralığından bizim Zirve modelleri herhangi bir konut veya ticari alan iç tamamlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Monozone

Monozone 6.2 kW 2.5 kW ısıtma ve soğutma kapasiteleri mevcuttur 4 yönlü kaset ve kanallı iç ünite tek bir split sistemleri esnek aralığı

KAMPANYA

Vaillant Klima Kampanyaları En Ucuz Vaillant Klima Fiyatları

Vaillant Klima Kampanyaları Şimdi En Uygun ödeme seçenekleri ile En Ucuz fiyatlarla Burada! Vaillant, ısıtma ...