Ana Sayfa / Klima / İklimsa Klima Kampanyaları En Ucuz İklimsa Klima Fiyatları

İklimsa Klima Kampanyaları En Ucuz İklimsa Klima Fiyatları

İklimSA Klima Kampanyaları Şimdi En Uygun ödeme seçenekleri ile En Ucuz fiyatlarla Burada!

İklimSA, 30 Kasım’a kadar geçerli olan kampanyası kapsamında A++ Mitsubishi klima alanlar yüzde 40’a varan indirim ve taksit imkanından yararlanabilecek

30 yıllık sektör tecrübesine sahip İklimSA, yüzde 40’a varan indirimlerle kış mevsimin başladığı bugünlerde tüketicilere uygun avantajlar sağlıyor. 30 Kasım’a kadar geçerli olan kampanya kapsamında, A++ yüksek enerji verimliliğine ve Japon teknolojisine sahip Mitsubishi Heavy Industries marka klima alanlar, yüzde 40’a varan indirimlerin yanı sıra peşin fiyatına 9 taksit ve 65 TL’den başlayan taksit imkânından faydalanabiliyor.

sss

ETKİLİ ISINMA FIRSATI
İndirimli ürün Mitsubishi Heavy Industries markasının üstün teknolojik özelliklere, estetik tasarıma ve yüksek enerji verimliliğine sahip duvar, yarı ticari ve çoklu sistem klimaları, ısıtma modunda cihazdan gelen sıcak havayı direkt olarak yere yönlendirerek ortamda ideal konforu sağlıyor. Mitsubishi Heavy Industries klimalar, soğuk iklim ortamında, evde olmadığınızda bile konforlu bir ortam sağlamak adına mekanın iç ortam sıcaklığını 10 santigrat derecede tutuyor ve sahip olduğu üçlü kumanda kontrol sistemi ile daha konforlu ve daha etkili ısınma sağlıyor. Cihaz, herhangi bir zaman ayarlama modu seçildiğinde “On Timer” (Tam Zamanında) fonksiyonu ile hedeflenen sıcaklığa tam zamanında ulaşıyor. Sağladığı yüksek enerji tasarrufunun yanında, şık tasarımıyla da dikkat çeken Mitsubishi Heavy Industries klimalar, sıcak ve konforlu bir kış geçirmek isteyenler için İklimSA merkezlerinde tüketicileri bekliyor.

YÜKSEK VERİM İÇİN BUNLARA DİKKAT EDİN!
Klimadan beklenen konforun alınabilmesi için konusunda uzman olan firmalardan keşif desteği şart.
Uygun kapasite;
Kullanım alanının büyüklüğü, bulunduğu yön, alanda bulunan kişi sayısı, duvar ve pencerelerinin ısı kayıpları ve bölgenin mevsim şartları göz önünde bulundurulmalıdır. Isıtma ve soğutma için ayrı ayrı hesaplar yapılmalı, her iki mevsimde de konfor şartlarını sağlayabilecek kapasite seçilmelidir.
Uygun model;
Ürünün enerji sınıfı tasarruf için önemlidir. Ses seviyesi, filtre özellikleri gibi konfor özellikleri ve ihtiyaca göre belirlenmelidir. Duvar, kaset, yer tipi gibi pek çok ürün tipi bulunmaktadır. Kullanılacak ürün tipi kullanım konforunu doğrudan etkileyecektir.
Montaj;
Klima sistemlerinin montajı mutlaka yetkili servisler tarafından, ürünün montaj kurallarına uygun olarak yapılmalıdır. Uygun şekilde montajı yapılmamış klimada performans ve konfor sorunu yaşanacaktır.
Kullanım;
Ürünün kullanımı konusunda yetkili servisten bilgi alınmalı ve kullanım kılavuzu mutlaka okunmalıdır.
Bakım;
Klimaların uzun süre performans kaybı yaşanmadan kullanımı için sezon öncesi bakımlarının yapılması gerekir. Kullanım sıklığına göre de filtrelerinin temizlenmesi veya değiştirilmesi gerekir. Bakımları zamanında ve tam olarak yapılmayan ürünlerde performans ve konfor kayıpları yaşanır.

Bilgi için : 0232 245 51 61

KAMPANYA

Vaillant Klima Kampanyaları En Ucuz Vaillant Klima Fiyatları

Vaillant Klima Kampanyaları Şimdi En Uygun ödeme seçenekleri ile En Ucuz fiyatlarla Burada! Vaillant, ısıtma ...