Ana Sayfa / Klima / Lg Klima Kampanyaları En Ucuz Lg Klima Fiyatları

Lg Klima Kampanyaları En Ucuz Lg Klima Fiyatları

LG Klimalar En Uygun ödeme seçenekleri ile En Ucuz fiyatlarla Burada!

LG Inverter tip klimalar, iklimlendirme teknolojisinin en son özelliklerini yüksek enerji tasarrufu ve sessiz çalışma sistemiyle birleştiriyor.

LG inverter klimalar, son teknolojiye sahip donanımları ve yüksek enerji tasarruflarıyla prestijli bir seçim. Plasmaster teknolojisi, odadaki zararlı partikülleri sterilize eder ve kötü kokuları giderir. Farklı bir hava çıkış sistemiyle Jet Cool özelliği, odaya oldukça güçlü bir hava çıkışı sağlayarak ortam ısısını kısa sürede düşürür. Otomatik temizleme özelliği, klimanın daha sağlıklı iklimlendirmesini sağlar. Üstelik tüm bu özelliklere rağmen LG Inverter klimalar, oldukça sessiz çalışır ve az elektrik tüketir.

LG’nin Inverter klimaları son teknoloji özellikleri, sessiz çalışması ve yüksek enerji tasarrufuyla ev ve ofisinizi ideal oda sıcaklığına getiriyor.

maxresdefault

YÜKSEK VERİM İÇİN BUNLARA DİKKAT EDİN!

Klimadan beklenen konforun alınabilmesi için konusunda uzman olan firmalardan keşif desteği şart.

Uygun kapasite; Kullanım alanının büyüklüğü, bulunduğu yön, alanda bulunan kişi sayısı, duvar ve pencerelerinin ısı kayıpları ve bölgenin mevsim şartları göz önünde bulundurulmalıdır. Isıtma ve soğutma için ayrı ayrı hesaplar yapılmalı, her iki mevsimde de konfor şartlarını sağlayabilecek kapasite seçilmelidir.
Uygun model; Ürünün enerji sınıfı tasarruf için önemlidir. Ses seviyesi, filtre özellikleri gibi konfor özellikleri ve ihtiyaca göre belirlenmelidir. Duvar, kaset, yer tipi gibi pek çok ürün tipi bulunmaktadır. Kullanılacak ürün tipi kullanım konforunu doğrudan etkileyecektir.
Montaj; Klima sistemlerinin montajı mutlaka yetkili servisler tarafından, ürünün montaj kurallarına uygun olarak yapılmalıdır. Uygun şekilde montajı yapılmamış klimada performans ve konfor sorunu yaşanacaktır.
Kullanım; Ürünün kullanımı konusunda yetkili servisten bilgi alınmalı ve kullanım kılavuzu mutlaka okunmalıdır.
Bakım; Klimaların uzun süre performans kaybı yaşanmadan kullanımı için sezon öncesi bakımlarının yapılması gerekir. Kullanım sıklığına göre de filtrelerinin temizlenmesi veya değiştirilmesi gerekir. Bakımları zamanında ve tam olarak yapılmayan ürünlerde performans ve konfor kayıpları yaşanır.

Bilgi için : 0232 245 51 61

KAMPANYA

Vaillant Klima Kampanyaları En Ucuz Vaillant Klima Fiyatları

Vaillant Klima Kampanyaları Şimdi En Uygun ödeme seçenekleri ile En Ucuz fiyatlarla Burada! Vaillant, ısıtma ...